سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

پاور

در هر وسیله الکترونیکی اساساٌ برای راه اندازی ، نیاز به ولتاژ و جریان لازمه را دارد که این وظیفه تامین ولتاژ و جریان مورد نظر بر عهده منابع سوئیچینگ (Power supply) یا پاور می باشد.

پاور یا منابع سوئیچینگ  بعنوان مبدل برق و تامین ولتاژ و جریان لوازم الکترونیکی و پرکاربرد محسوب میشوند . پاور با تبدیل کردن ولتاژ متناوب شهری 220 AC  آن را به ولتاژ DC یا ولتاژ مورد نظر برای مصارف لوازم الکترونیکی با جریان مورد نیاز تبدیل می کند. پاور ها در دو مدل آداپتوری و صنعتی که عمدتا ولتاژ خروجی آنها بین 5 تا 48 ولت می باشد طراحی میشود . طراحی هر پاور پارامتر مهمی در طول عمر آنها و نحوه عملکرد آنها دارد. بعنوان مثال در پاورهای صنعتی برای دفع گرما المان های قدرت پاور و جهت کارکرد بهتر از بدنه فلزی استفاده میشود.

 در تابلو های تبلیغاتی عمدتا از پاورهایی با ولتاژ بین 5 تا 12 ولت مورد استفاده قرار میگیرد. بیشترین مصرف پاور های 5 ولت در تابلو های روان به دلیل نیاز و راه اندازی قطعاتی که اساس کار انها بر مبنای ولتاژ 5 ولت طراحی و تولید شده اند انجام می گیرد و پاور های 12 ولت عمدتا در تابلو های LED ثابت و تابلو های چنلیوم که ولتاژ مصرفی انها 12 ولت می باشد استفاده میگردد.

توجه داشته باشید پاور انتخابی برای لوازم برقی مثل تابلو روان را مطابق با جریان و ولتاژ مورد نیاز تهیه نمائید. بعنوان مثال اگر پاور انتخاب شده برای یک تابلو روان  پایین تر از جریان مصرفی تابلو روان انتخاب شود ، پاور بعد از مدتی یا بالافاصله بر اثر بار اضافی معیوب خواهد شد.

محصولات زیر شامل پاور های 5 ولت و 12 ولت در آمپرهای مختلف جهت مصارف در تابلو روان ، تابلو ال ای دی و تابلو چنلیوم و ... می باشد. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()