سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در انواع SMD بلوکی
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

انواع SMD بلوکی

- همواره دیده میشود در دنیای تبلیغات برای جلوه بیشتر ، جذاب بودن و درخشندگی در تابلو های تبلیغاتی ، باکس ها ، حروف های برجسته (چنلیوم) و غیره عمدتا از لامپ های اس ام دی استفاده میشود. اس ام دی در انواع مختلفی مانند اس ام دی های رزینی ، اس ام دی های تزریقی ، اس ام دی های خطی و ... طراحی و تولید میشوند.

- معنا و عبارت کلمه SMD مخفف Surface Mounted Device  به معنای قطعه ای که بر روی سطوح ، نصب و مونتاژ میشود که شامل قطعات الکترونیکی می باشد. قطعات SMD نسبت به قطعات DIP از حجم کمتری و کیفیت مونتاژ بالاتری برخودار هستند.

- اس ام دی هایی که عمده مصرف آنها در تابلو سازی رواج دارد به آنها SMD بلوکی گفته میشود که معمولا در دسته های 20 تایی و در 2 مدل رزینی و تزریقی تولید می شوند. اس ام دی های رزینی که از نام آنها مشخص است بر روی برد آنها مواد رزین ریخته شده است تا از نفوذ آب و عوامل دیگر به داخل برد جلوگیری شود  و نور آنها بصورت مستقیم تابیده میشود البته SMD بلوکی هایی در بازار وجود دارد که فاقد مواد رزین هستند و از قیمت کمتری هم برخودار می باشند . 

- اس ام دی های تزریقی فاقد مواد رزین هستند و بر روی لامپ SMD آنها ، لنزی قرار گرفته است تا لامپ SMD بتواند نور خود را به اطراف توسط لنز منتشر یا پخش کند که از این مزیت بیشتر در مواردی مثل باکس های حروف های برجسته برای انعکاس نور بیشتر به اطراف بطوری که همه جای باکس را نور فرا گرفته باشد استفاده میشود .

- ولتاژ راه اندازی SMD بلوکی ها 12 ولت DC می باشد و جریان مورد نیاز برای راه اندازی هر لامپ SMD بسته به نوع رزینی یا تزریقی و حجم آنها بر روی کارتن محصول درج شده است و اگر جریان مورد نیاز لامپ SMD بر روی کارتن ذکر نشده باشد میتوانید توسط مولتی متر جریان مورد نیاز آن را بدست آورید.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()